share

Gotowanie w wydaniu burmistrzyni – Program Przyślij Przepis

by

Drugi sezon programu „Przyślij Przepis” na kanale Food Network to kolejny sezon, w którym poznajemy pasjonatów gotowania w domu. W trzecim odcinku serii zapoznamy się z historią i przepisami Martą Majewską, burmistrzynią miasta Hrubieszów. Marta, razem z mężem Bartkiem i trójką dzieci, dba o atmosferę w domu oraz przygotowuje pyszne dania. Jakie przepisy zaprezentuje? Premiera odcinka odbędzie się w niedzielę, 10 listopada o godzinie 13:45 na kanale Food Network. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z planu.

W trakcie nagrywania programu „Przyślij Przepis”, Marta Majewska podzieli się również swoimi doświadczeniami związanych z pracą jako burmistrz Hrubieszowa. Interesuje się sprawami lokalnych kobiet oraz promocją swojego miasta. Jednocześnie, Marta jest prawdziwą królową kuchni, często organizując spotkania przy stole z najbliższymi oraz specjalne okazje, podczas których serwuje pyszne jedzenie, np. podczas grillowania.

W programie „Przyślij Przepis” Marta Majewska zaskoczy nas różnymi przepisami. Na początku przygotuje kremową zupę z dodatkiem białej czekolady. Następnie, zaprezentuje nam regionalne danie, jakim są schabowe po lubelsku. Kotlety pieczone w piekarniku, aromatyzowane cebulą, pieczarkami i czosnkiem, będą doskonałym pomysłem na obiad. Jako przekąskę, burmistrzyni poleci serowe kulki posypane ziołami i nasionami. Sposób przygotowania tych smakołyków zaprezentuje syn Marty. Zapraszamy do oglądania programu na kanale Food Network! W trakcie emisji nie zabraknie również innych przepisów, a dokładne instrukcje znajdziecie w grudniowym numerze magazynu „Przyślij Przepis”.

Czytaj więcej na:

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close Cookmode